Керівництво
Попутько
Юрій Анатолійович

Директор агрофірми "Білозерський"

Громадянин України з 1991 року, проживає на території України з моменту проголошення її незалежності.
Народився 28 квітня 1983 року у м. Херсоні.
Освіта вища.
У 2001 році закінчив середню загальноосвітню школу №46 у м. Херсон.
У 2006 році закінчив Міжнародний університет бізнесу і права (м. Херсон), де отримав вищу освіту – спеціаліст з маркетингу.
У 2017 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Херсонський державний аграрний університет» та отримав кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» професійна кваліфікація «Експерт з екології, викладача вищого навчального закладу».
Трудова діяльність:
2003р. – технік Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивчанням інформатики, обчислювальної техніки, іноземних мов.
2003-2005р.р. – охоронник ІІІ розряду відділення фізичної охорони Херсонського представництва ДЗАТ «Охорона-Комплекс».
2005-2006р.р. – технік Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивчанням інформатики, обчислювальної техніки, іноземних мов.
2006-2007р.р. – менеджер ТОВ «Віконда».
2007-2014 р.р. – приватний підприємець.
2008-2011р.р. засновник та директор ПП «В.І.П. строй».
2009-2011р.р. засновник ПП «Текомс».
2011-2013р.р. – майстер приймального пункту ТОВ «Южвторресурс».
2014 р. – радник (патронатна служба) Херсонської обласної державної адміністрації,
2014-2015 рр. – головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, поводження з відходами, надрокористування та юридичного забезпечення управління земельних ресурсів, поводження з відходами, надрокористування, заповідної справи та біоресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, а також в грудні 2014 року на мене були покладені обов’язки директора Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.
2015 р – заступник начальника управління-начальник відділу нормування атмосферного повітря та водних ресурсів управління нормування атмосферного повітря, водних ресурсів, економіки природокористування, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації та виконував обов’язки директора Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.
3 22 червня 2015 року по 16 січня 2020 – директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної.

Донька Попутько Анастасія Юріївна, 2004 р.н.
Донька Попутько Єлизавета Юріївна, 2013 р.н.

Агрофірма Радгосп «Білозерський»

займається вирощуванням і продажем фруктів та ягід, таких як: яблука, черешня, слива, персик, абрикос, груша, полуниця, виноград. Вирощуванням виноградних саджанців понад 30 столових і технічних сортів.
Крім того, виробництвом виноматеріалів, продажем вина та міцних алкогольних напоїв в ємностях: 0,5л, 0,75л, 3л, 10л, 50л.

Процес виготовлення нашої продукції

Історія підприємства

Агрофірма радгосп «Білозерський» створена на базі державного елітно-насіннєвого радгоспу «Білозерський» згідно з наказом Міністерства промисловості УРСР №315 від 23 грудня 1954 року.

На сьогодні це економічно міцне та одне з кращих господарств області. Розвивається за чотирма пріоритетними напрямами: розсади, виноградарство, садівництво і виноробство.

Завдяки співпраці з провідними галузевими фірмами Німеччини, підприємствами Ізраїлю, Норвегії та інших країн далекого зарубіжжя, агрофірма отримує необхідні матеріали та обладнання, впроваджує нові технології на рівні кращих світових зразків.

Агрофірма є одним з великих виробників в Україні: виноградні саджанці, плоди та ягоди (персик, слива, черешня, абрикос, яблука, полуниця, малина) виноград, виноматеріали сухі і кріплені, вина готові в асортименті, алкогольні напої з виноградної сировини — граппа, бренді. Висока культура землеробства та раціональне і науково обґрунтоване використання землі сприяє досягненню вагомих результатів з виробництва основних видів сільськогосподарської продукції.

Агрофірма «Білозерський» є флагманом виноградних розсадницьких підприємств України. Забезпечує потреби господарств в перспективних сортах винограду не лише півдня України (Херсонщини, Криму, Одещини, Миколаївщини), а й інших регіонів країни. А джерело успіху в виноградарстві — це, перш за все, якісні саджанці, вирощені за сучасними технологіями. Фахівці господарства працюють над сортовим складом майбутніх виноградників, якістю саджанців винограду, проводять роботу по боротьбі з хворобами винограду.

У галузях садівництва і виноградарства впроваджуються і ефективно використовуються передові сучасні технології вирощування плодів і ягід. Побудовано фруктосховище і ведеться реконструкція холодильника за європейськими стандартами, зарегульованого газовим середовищем для зберігання плодів і ягід до 9 тис.тонн. Створено цілорічний конвеєр плодово-ягідної продукції.

На виробництві впроваджуються передові сучасні досягнення науки. Встановлено нове обладнання, а саме: два пневматичних преса, що дозволяють підвищити вихід сусла виноградного, ферментатори вертикальні універсальні, завдяки яким можна отримати більш якісні, конкурентоспроможні виноматеріали і вина. Встановлено комплект обладнання для бродіння з контрольованою температурою, що дозволить збільшити виробництво вин, відповідаючи сучасним вимогам. У 2011 році було введено в експлуатацію цех з виробництва коньячних та винних спиртів.

Агрофірма — постійний учасник щорічних спеціалізованих виставок і дегустаційних конкурсів, неодноразовий володар золотих і срібних медалей, їх більше 100 — за високу якість наших вин.

ГРУПИ ТОВАРІВ:

 • Вина
 • Виноград
 • Міцні алкогольні напої
 • Саджанці винограду
 • Сировина для виноробства

ГАРАНТІЯ І ПОВЕРНЕННЯ

 • готівкою в офісі компанії
 • безготівковий платіж (доступний після оформлення замовлення у кошику)
 • накладний платіж

ГАРАНТІЯ

 • гарантія на заводський брак
 • гарантія від виробника

ПОВЕРНЕННЯ

 • Згідно Закону України “Про захист прав споживачів” покупець може обміняти чи повернути товар неналежної якості впродовж 14 днів після покупки.
 • Згідно законодавства не всі товари підлягають обміну/поверненню
 • Зберігайте чек про покупку, заводські маркування, наліпки і паспорт товару.
 • Вартість повернення обговорюється індивідуально.