Новини

Євген Шепель: «Працюємо на майбутній врожай»

Фінансову стабільність будь-якому сільгосппідприємству дає правильне планування діяльності, залучення до роботи справжніх професіоналів, вирощування економічно рентабельних культур та прихильність матінки-природи. Питання ефективного використання фінансових ресурсів стоїть сьогодні на особливому контролі керівництва агрофірми радгоспу «Білозерський».

Як розповідає перший заступник директора підприємства Євген Шепель, реалії сьогодення змушують кожного із нас навчитися економити та ефективно використовувати ресурси. «Аграрний бізнес завжди був ризикованою справою, але наше завдання – мінімізувати ці ризики. Для цього необхідно вирощувати продукцію, котра користується попитом, постійно слідкувати за ринковими тенденціями», – ділиться Євген Олександрович.

Цей рік показав, що вирощування саджанців – економічно невигідне для «Білозерського», тож у наступному підприємство вирішило поставити цей процес на паузу. Немає виробничої необхідності і в розширені площ під садами та виноградниками. А от зернові цьогоріч дали хороший врожай, тож у наступному році обсяги вирощування цих культур планують збільшувати. Зокрема, зерновими засіють територію, на якій сьогодні корчують старий яблуневий сад. Крім того, додаткові кошти можна отримати на вирощуванні другого врожаю.

Стабільність підприємству дає і робота винзаводу, адже це гарантія стовідсоткової переробки вирощеної продукції і певна незалежність від коливань ціни на виноград.
Євген Олександрович відзначає підтримку агрофірми з боку депутатського корпусу селищної ради. Засновники підприємства зацікавлені у збережені агрофірми, адже сьогодні вона щомісяця приносить до місцевого бюджету понад півмільйона гривень ПДФО.

«Сьогодні ми працюємо на майбутній врожай, обмінюємося практичним досвідом з іншими агропромисловими підприємствами, беремо участь у навчаннях та семінарах, – розповідає Євген Олександрович, – Сподіваємося, що все це принесе нашому підприємству стабільність».