Новини

Недобросовісні працівники однієї з агрофірм Херсонщини намагаються дискредитувати нове керівництво

Частина працівників агрофірми «Радгосп «Білозерський» саботує роботу підприємства. Новий керівник агрофірми Юрій Попутько переконаний – після призначення його на посаду 10 червня на підприємстві «почалися дії, які сміливо можна назвати саботажем».

Направлені вони виключно на дискредитацію роботи нового керівництва та керівництва селищної ради.

«Деяка частина працівників усіляко ігнорують та саботують будь-які наші починання – від роботи з документами до банального невиконання наказів дирекції»,
– говорить Юрій Попутько.

Як приклад – днями у мережі поширили відео, на якому автор демонструє начебто не покошені сади агрофірми.

«Однак цього понеділка ми видали наказ про негайне приведення садів до належного стану (покоси, обрізка і т.п). Але замість того, аби виконувати накази керівництва, знімаються відеоролики, якими дискредитується робота підприємства та нової дирекції»,
– підкреслює Попутько.

2

На його переконання, мета таких дій одна – довести підприємство до банкрутства.Територія виноградників та садів, говорить Попутько, – близько 1,7 тис. га.

«Ми не можемо обробити таку площу за місяць, але ми робимо все для того, аби привести все до ладу»,
– зауважує він.

2

«Керівництво Білозерської громади поставило переді мною завдання – вивести підприємство з того стану, до якого його довели минулі керівники. Я всіма своїми зусиллями і зусиллями команди, яка прийшла разом зі мною виконаю це завдання. Ми поставили перед собою термін виходу підприємства зі збиткового – 2 роки. Якщо керівники структурних підрозділів підприємства, які саботують роботу переорієнтується на конструктивну і плідну роботу підприємства, ми продовжимо працювати з ними, а якщо вони продовжать саботувати і шкодити – ми з ними будемо прощатися!»,- резюмував Юрій Попутько.